Dyrektor Departamentu Kontroli

Тип зайнятості umowa o pracę
Опис

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA)  sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Dyrektora Departamentu Kontroli

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Elastyczny czas pracy – zaczynamy między 7.00 a 10.00, praca hybrydowa,
  • Nowe, komfortowe, kameralne biuro przy Dworcu Zachodnim w Warszawie – ul. Kolejowa 1,
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Praca w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów oraz przyjazna atmosfera,
  • Pracując w PANA przyczyniasz się do wspierania bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.
Przykładowe zadania
  • Odpowiedzialność za kierowanie podległą komórką organizacyjną, zapewnienie właściwej organizacji pracy departamentu. Przydzielanie zadań podległym pracownikom, zapewnianie im dostępu do informacji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań, motywowanie do osiągania odpowiedniej skuteczności i jakości pracy,
  • Opracowanie i realizacja planu kontroli w firmach audytorskich: kontroli planowych, tematycznych i doraźnych,
  • Nadzór nad kontrolami,
  • Nadzorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych,
  • Określanie pracochłonności dla oszacowania kosztu przeprowadzenia kontroli w jednostce audytorskiej pochodzącej z państwa trzeciego,
  • Podejmowanie czynności zapewniających działanie komórki organizacyjnej zgodne z przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi,
  • Opracowywanie polityk i procedur kontroli,
  • Współpraca z KNF, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz innymi organami i podmiotami, o których mowa w art. 95 ust. 5 pkt 2 ustawy, w związku z realizowanymi zadaniami.
Wymagania
  • Wykształcenie: wyższe, mile widziane w zakresie nauk prawnych, ekonomii, finansów,
  • Uprawnienia biegłego rewidenta,
  • Znajomość ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym,
  • Znajomość Krajowych standardów badania, Krajowych standardów kontroli jakości, Kodeksu etyki zawodowych księgowych,
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości (UoR, MSSF),
  • Doświadczenie zawodowe  w przeprowadzaniu ustawowych badań sprawozdań finansowych min. 5 letnie w tym min. 2 letnie na stanowisku managerskim,
  • Pełnienie roli kluczowego biegłego rewidenta w badaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym C1,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieposzlakowana opinia.
На жаль, текст недоступний на вибраній вами мові.
Остання зміна 12 квітня 2024 р.