Kontroler -Biegły Rewident

Тип зайнятості umowa o pracę
Опис

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA)  sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

W związku z rozbudową zespołu szukamy doświadczonych biegłych rewidentów do Departamentu Kontroli

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Elastyczny czas pracy – zaczynamy między 7.00 a 10.00, praca hybrydowa,
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Praca w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów oraz przyjazna atmosfera,
  • Pracując w PANA przyczyniasz się do wspierania bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.
Przykładowe zadania
  • Przeprowadzanie kontroli w firmach audytorskich takich obszarów jak: badania ustawowe, usługi atestacyjne inne niż badanie ustawowe oraz usługi pokrewne, system wewnętrznej kontroli jakości, zgodność działalności firmy audytorskiej z przepisami prawa,
  • Merytoryczna weryfikacja realizacji zaleceń pokontrolnych,
  • Analizowanie informacji dotyczących czynników ryzyka uzyskanych na poziomie kontroli badanych sprawozdań finansowych w tym analiza ryzyka działalności firm,
  • Opracowywanie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli zgodnie z procedurami PANA,
  • Nadzór nad pracą specjalistów ds. wsparcia kontroli.
Wymagania
  • Wykształcenie: wyższe, mile widziane w zakresie nauk prawnych, ekonomii, finansów,
  • Uprawnienia biegłego rewidenta, lub uprawnienia do przeprowadzania obowiązkowych badań sprawozdań finansowych uzyskane w innym państwie,
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 letnie w przeprowadzaniu ustawowych badań sprawozdań finansowych
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości (UoR, MSSF), rewizji finansowej (KSB), Krajowych standardów kontroli jakości, Kodeksu etyki zawodowych księgowych,
  • Umiejętność analizowania dużej ilości danych i informacji,
  • Umiejętność formułowania i argumentowania wniosków (również w formie pisemnej),
  • Biegła znajomość języka polskiego,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieposzlakowana opinia.

Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie C1

На жаль, текст недоступний на вибраній вами мові.
Остання зміна 17 квітня 2024 р.