Analityk ds. wsparcia i obsługi kontroli

Miejsce pracy Kolejowa 1; 01-217 Warszawa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie
Opis oferty

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA)  sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami). Naszą misją i pasją jest dążenie aby firmy audytorskie wykonywały usługi z najwyższą jakością Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

W związku z rozbudową zespołu szukamy osób na stanowisko analityka.

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Elastyczne warunki pracy: zaczynamy między 7.00 a 10.00, praca hybrydowa,
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Praca w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów oraz przyjazna i koleżeńska atmosfera pracy,
  • Pracując w PANA przyczyniasz się do wspierania bezpieczeństwa obrotu gospodarczego oraz rozwijasz nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich.
Przykładowe zadania
  • Przygotowanie pism i nadzorowanie realizacji żądania od firm audytorskich wszelkich informacji niezbędnych do planowania i przeprowadzania kontroli,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z kontrolą firm audytorskich,
  • Wsparcie w przeprowadzeniu analizy ryzyka i opracowaniu planu kontroli,
  • Prowadzenie analiz i statystyk naruszeń na podstawie protokołów i raportów,
  • Prowadzenie baz komunikatów medialnych, bazy podmiotów nadzorowanych oraz bazy dostępności kontrolerów na umowy cywilno-prawne,
  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne departamentu, w tym obsługa kancelaryjna departamentu, nadzorowanie obiegu dokumentacji.
Wymagania
  • Wykształcenie: wyższe magisterskie,
  • Dobra znajomość Excela (np. tabele przestawne, wyszukaj pionowo, formuły zagnieżdżone),
  • Doświadczenie zawodowe min. trzyletnie w tworzeniu raportów, zestawień i analiz,
  • Umiejętność syntezy i redagowania informacji w jasny i zrozumiały sposób,
  • Znajomość jeżyka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem (nie jest to wymóg konieczny).
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 21 października 2024