Starszy specjalista ds. redakcji

Тип зайнятості umowa o pracę
Опис

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę;
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej;
  • Elastyczny czas pracy – zaczynamy między 7.00 a 10.00, praca hybrydowa;
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Praca w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów oraz przyjazna atmosfera;
  • Pracując w PANA przyczyniasz się do wspierania bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.
Przykładowe zadania
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad Rocznikiem Audytu i Rachunkowości i innymi wydawnictwami specjalnymi / okolicznościowymi Agencji;
  • Planowanie działań w obszarze wydawniczym, w tym przygotowywanie propozycji wydawnictw okolicznościowych oraz dobór zespołów do poszczególnych projektów (w tym współpraca z drukarnią w zakresie łamania, przygotowania graficznego, korekty i druku);
  • Redakcja merytoryczna, korekta redakcyjna artykułów oraz innych treści;
  • Dbanie o standardy etyczne i merytoryczne tworzonych treści;
  • Współpraca z krajowymi i międzynarodowymi ośrodkami badawczymi i instytucjami;
  • Tworzenie i publikacja treści autorskich w serwisach internetowych i mediach społecznościowych.
Wymagania
  • Wykształcenie: wyższe, mile widziane w zakresie dziennikarstwa, filologii polskiej, ekonomii, finansów;
  • Uprawienia biegłego rewidenta mile widziane;
  • Doświadczenie związane z pracą w środowisku naukowym – preferowane finansowe, ekonomiczne;
  • Potwierdzony dorobek naukowy w obszarze finansów;
  • Biegła znajomość języka polskiego (bardzo dobra znajomość zasad ortografii, interpunkcji, gramatyki);
  • Dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie minimum B1;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 2 lata w publikacji czasopism o charakterze naukowym.
На жаль, текст недоступний на вибраній вами мові.
Остання зміна 23 квітня 2024 р.