Młodszy specjalista ds. organizacyjnych

Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie
Opis oferty

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA)  sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami). Naszą misją i pasją jest dążenie aby firmy audytorskie wykonywały usługi z najwyższą jakością Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

W związku z rozbudową zespołu Biura Prezesa szukamy specjalisty ds. organizacyjnych.

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Nowe, komfortowe, kameralne biuro przy Dworcu Zachodnim w Warszawie – ul. Kolejowa 1,
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Praca w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów oraz przyjazna atmosfera,
  • Pracując w PANA przyczyniasz się do wspierania bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.
Przykładowe zadania
  • Zapewnienie wsparcia w pracach administracyjnych, organizacyjnych i biurowych Dyrektora Biura Prezesa.
  • Zapewnienie wsparcia w obsłudze sekretariatu prezesa Agencji i zastępcy prezesa Agencji.
  • Kierowanie pojazdami osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż.,
  • Dbanie o schludny i estetyczny wygląd pojazdów Agencji (wewnątrz i zewnątrz),
  • Realizacja bieżących zakupów w powszechnie dostępnych placówkach handlowych.
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie: Wyższe niepełne lub w trakcie studiów,
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 10-18,
  • Posiadanie ważnego dokumentu prawa jazdy kat. B min. 1 rok (mile widziany ukończony kurs dokształcający w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także praktyczne szkolenie w zakresie zagrożeń w ruchu drogowym),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1,
  • Dobra znajomość pakietu Office (mile widziana znajomość programu EZD lub innych do obiegu dokumentacji),
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Doświadczenie zawodowe min rok (mile widziane na podobnym stanowisku).
Data ostatniej modyfikacji piątek, 15 marca 2024