Młodszy Kontroler

Miejsce pracy Warszawa Ul. Kolejowa 1 praca hybrydowa lub Zdalnie
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę na zastępstwo
Region dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; mazowieckie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie
Opis oferty

audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

W związku z rozbudową zespołu szukamy młodszych kontrolerów.

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Elastyczne warunki pracy: zaczynamy między 7.00 a 10.00, praca hybrydowa (dla osób dojeżdżających więcej niż 100 km możliwość pracy zdalnej),
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Praca w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów oraz przyjazna i koleżeńska atmosfera pracy,
  • Pracując w PANA przyczyniasz się do wspierania bezpieczeństwa obrotu gospodarczego oraz rozwijasz nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich.
Przykładowe zadania
  • Przeprowadzanie w firmach audytorskich kontroli planowych, tematycznych i doraźnych zgodnie z procedurami kontroli PANA we współpracy z bardziej doświadczonym kontrolerem,
  • Weryfikacja zaleceń pokontrolnych w trakcie przeprowadzania kontroli,
  • Przekazywanie uwag systemowych dotyczących podnoszenia jakości pracy biegłych rewidentów oraz firm audytorskich,
  • Analiza oraz opiniowanie dokumentacji badania w trybie poza kontrolnym,
  • Przygotowywanie analiz i syntetycznych wniosków na postawię wewnętrznych danych PANA
  • Identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień w ramach procedur kontroli
  • Udział w bieżących projektach/grupach roboczych
Wymagania
  • Wykształcenie: wyższe, mile widziane w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewnych
  • Wpis na listę biegłych rewidentów lub ukończona aplikacja,
  • Doświadczenie zawodowe min. dwuletnie w ramach aplikacji, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu czynności badania jako biegły rewident
  • Umiejętność analizowania dużej ilości danych i informacji,
  • Umiejętność formułowania i argumentowania wniosków (również w formie pisemnej),
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Pozytywna energia, komunikatywność, otwartość
Data ostatniej modyfikacji środa, 11 września 2024