Specjalista ds. organizacyjnych k/m

Miejsce pracy Kolejowa 1; 01-217 Warszawa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo mazowieckie
Opis oferty

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA)  sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Naszą misją i pasją jest dążenie aby firmy audytorskie wykonywały usługi z najwyższą jakością. Bierzemy aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

W związku z rozbudową zespołu Departamentu Strategii i Współpracy Międzynarodowej szukamy specjalisty ds. organizacyjnych k/m.

Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej
  • Elastyczny czas pracy – zaczynamy między 7:00 a 10:00, w czasie pandemii praca częściowo zdalna
  • Nowe, komfortowe, kameralne biuro przy Dworcu Zachodnim w Warszawie – ul. Kolejowa 1
  • Rozwój zawodowy - oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne
  • Praca w gronie ekspertów w dziedzinie prawa i finansów oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpośredni wpływ na jakość rynku audytów – wspierasz organizację, która chroni bezpieczeństwo obrotu gospodarczego
Przykładowe zadania
  • Sporządzanie protokołów, notatek oraz podsumowań ze spotkań,
  • Prowadzenie korespondencji, redagowanie i korygowanie tekstów w obiegu wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby organów administracji publicznej,
  • Bieżący kontakt z urzędami i organizacjami współpracującymi,
  • Współudział w realizacji zadań Departamentu Strategii i Współpracy Międzynarodowej,
  • Bieżąca komunikacja z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi.
Wymagania
  • Doświadczenie min. 2 lata zdobyte w instytucjach finansowych lub administracji publicznej (np. departamenty kontroli i audytu)- warunek konieczny
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów na potrzeby organów administracji publicznej lub spółek prawa handlowego,
  • Umiejętność sporządzania notatek, podsumowań oraz raportów ze spotkań,
  • doświadczenie w pracy z dokumentami wrażliwymi i poufnymi –posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność oraz komunikatywność,
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B1 mile widziana.
Data ostatniej modyfikacji środa, 13 stycznia 2021