Specjalista ds. Nadzoru nad elektroniczną rejestracją i ewidencją firm audytorskich

Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie
Opis oferty Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA)  sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Naszą misją i pasją jest dążenie aby firmy audytorskie wykonywały usługi z najwyższą jakością. Bierzemy aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.
Zalety pracy u nas
  • Umowa o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Elastyczny czas pracy – zaczynamy między 7.00 a 10.00
  • Nowe, komfortowe, kameralne biuro przy Dworcu Zachodnim w Warszawie – ul. Kolejowa 1,
  • Rozwój zawodowy -oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Możliwość wykupienia opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Praca w gronie ekspertów w dziedzinie prawa i finansów oraz przyjazna atmosfera pracy,
  • Bezpośredni wpływ na jakość rynku  badań – wspierasz organizację, która chroni bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.
Przykładowe zadania
  • Dokonywanie wpisów, aktualizacji i skreśleń z listy firm audytorskich w elektronicznym systemie informatycznym STREFA;
  • Analiza merytoryczna wniosków o aktualizację danych na liście firm audytorskich;
  • Udział w działaniach projektowych związanych z rozwojem systemu informatycznego STREFA w zakresie rejestracji i ewidencji firm audytorskich;
  • Opracowanie statystyk i analiza danych;
  • Komunikacja z firmami audytorskimi i samorządem zawodowym.
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu finansów lub rachunkowości);
  • Minimum rok doświadczenia w analizowaniu i przetwarzaniu danych;
  • Znajomość programu Excel na poziomie dobrym;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów prawa zamówień publicznych oraz doświadczenie przy przetargach Unijnych.
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 19 września 2022